CDR32BP3R0BCZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BP3R0BCZPAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR32BP3R0BCZPAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 3PF 100V BP 1206
Podatkovni listi: CDR32BP3R0BCZPAT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR32BP3R0BCZPAT
Številka dela CDR32BP3R0BCZPAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 3PF 100V BP 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 139568 pcs Podatkovni list CDR32BP3R0BCZPAT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena CDR32BP3R0BCZPAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak P (0.1%)
natančen opis 3pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 3pF