CDR32BP3R3BDZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BP3R3BDZPAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR32BP3R3BDZPAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 3.3PF 100V BP 1206
Podatkovni listi: CDR32BP3R3BDZPAT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR32BP3R3BDZPAT
Številka dela CDR32BP3R3BDZPAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 3.3PF 100V BP 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 199091 pcs Podatkovni list CDR32BP3R3BDZPAT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena CDR32BP3R3BDZPAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak P (0.1%)
natančen opis 3.3pF ±0.5pF 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 3.3pF