CDR32BP3R9BDZMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BP3R9BDZMAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR32BP3R9BDZMAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 3.9PF 100V BP 1206
Podatkovni listi: CDR32BP3R9BDZMAT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR32BP3R9BDZMAT
Številka dela CDR32BP3R9BDZMAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 3.9PF 100V BP 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 220240 pcs Podatkovni list CDR32BP3R9BDZMAT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena CDR32BP3R9BDZMAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak M (1%)
natančen opis 3.9pF ±0.5pF 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 3.9pF