CDR32BP431BJZMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BP431BJZMAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR32BP431BJZMAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 430PF 100V 5% BP 1206
Podatkovni listi: CDR32BP431BJZMAT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR32BP431BJZMAT
Številka dela CDR32BP431BJZMAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 430PF 100V 5% BP 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 172450 pcs Podatkovni list CDR32BP431BJZMAT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena CDR32BP431BJZMAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak M (1%)
natančen opis 430pF ±5% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 430pF