CDR32BP470BFZMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BP470BFZMAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR32BP470BFZMAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 47PF 100V 1% BP 1206
Podatkovni listi: CDR32BP470BFZMAT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR32BP470BFZMAT
Številka dela CDR32BP470BFZMAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 47PF 100V 1% BP 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 80894 pcs Podatkovni list CDR32BP470BFZMAT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena CDR32BP470BFZMAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak M (1%)
natančen opis 47pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 47pF