CDR32BP470BJZPAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BP470BJZPAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR32BP470BJZPAP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 47PF 100V BP 1206
Podatkovni listi: CDR32BP470BJZPAP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR32BP470BJZPAP
Številka dela CDR32BP470BJZPAP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 47PF 100V BP 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5080 pcs Podatkovni list CDR32BP470BJZPAP.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak P (0.1%)
natančen opis 47pF ±5% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 47pF