CDR32BX223AMZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BX223AMZPAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR32BX223AMZPAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.022UF 50V 20% BX 1206
Podatkovni listi: CDR32BX223AMZPAT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR32BX223AMZPAT
Številka dela CDR32BX223AMZPAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 0.022UF 50V 20% BX 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 167112 pcs Podatkovni list CDR32BX223AMZPAT.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena CDR32BX223AMZPAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak P (0.1%)
natančen opis 0.022µF ±20% 50V Ceramic Capacitor BX 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.022µF