CDR32BX472BKMSAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BX472BKMSAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR32BX472BKMSAP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 4700PF 100V BX 1206
Podatkovni listi: CDR32BX472BKMSAP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR32BX472BKMSAP
Številka dela CDR32BX472BKMSAP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 4700PF 100V BX 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5329 pcs Podatkovni list CDR32BX472BKMSAP.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 4700pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 4700pF