CDR33BP112BFZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR33BP112BFZPAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR33BP112BFZPAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1100PF 100V 1% BP 1210
Podatkovni listi: CDR33BP112BFZPAT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR33BP112BFZPAT
Številka dela CDR33BP112BFZPAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1100PF 100V 1% BP 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 61422 pcs Podatkovni list CDR33BP112BFZPAT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.049" (1.25mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR33
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena CDR33BP112BFZPAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak P (0.1%)
natančen opis 1100pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 1100pF