CDR33BP112BKZSAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR33BP112BKZSAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR33BP112BKZSAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1100PF 100V 10% BP 1210
Podatkovni listi: CDR33BP112BKZSAT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CDR33BP112BKZSAT
Številka dela CDR33BP112BKZSAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1100PF 100V 10% BP 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5644 pcs Podatkovni list CDR33BP112BKZSAT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.049" (1.25mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR33
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena CDR33BP112BKZSAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak S (0.001%) natančen opis 1100pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 1100pF Aplikacije General Purpose