CDR33BP152BJYMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR33BP152BJYMAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR33BP152BJYMAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1500PF 100V BP 1210
Podatkovni listi: CDR33BP152BJYMAT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR33BP152BJYMAT
Številka dela CDR33BP152BJYMAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1500PF 100V BP 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4269 pcs Podatkovni list CDR33BP152BJYMAT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.049" (1.25mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR33
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak M (1%)
natančen opis 1500pF ±5% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 1500pF