CDR33BP302AFZMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR33BP302AFZMAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR33BP302AFZMAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 3000PF 50V 1% BP 1210
Podatkovni listi: CDR33BP302AFZMAT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR33BP302AFZMAT
Številka dela CDR33BP302AFZMAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 3000PF 50V 1% BP 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 52355 pcs Podatkovni list CDR33BP302AFZMAT.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.049" (1.25mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR33
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena CDR33BP302AFZMAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak M (1%)
natančen opis 3000pF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 3000pF