CDR33BX104AMZMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR33BX104AMZMAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR33BX104AMZMAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 50V 20% BX 1210
Podatkovni listi: CDR33BX104AMZMAT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CDR33BX104AMZMAT
Številka dela CDR33BX104AMZMAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 0.1UF 50V 20% BX 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5675 pcs Podatkovni list CDR33BX104AMZMAT.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.049" (1.25mm) Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR33
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena CDR33BX104AMZMAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak M (1%) natančen opis 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor BX 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije General Purpose