CDR33BX563AMZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR33BX563AMZPAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR33BX563AMZPAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.056UF 50V 20% BX 1210
Podatkovni listi: CDR33BX563AMZPAT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR33BX563AMZPAT
Številka dela CDR33BX563AMZPAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 0.056UF 50V 20% BX 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 232389 pcs Podatkovni list CDR33BX563AMZPAT.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.049" (1.25mm) Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR33
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena CDR33BX563AMZPAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak P (0.1%)
natančen opis 0.056µF ±20% 50V Ceramic Capacitor BX 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 0.056µF