CDR34BP103AFMMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR34BP103AFMMAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR34BP103AFMMAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 10000PF 50V BP 1812
Podatkovni listi: CDR34BP103AFMMAT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR34BP103AFMMAT
Številka dela CDR34BP103AFMMAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 10000PF 50V BP 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4392 pcs Podatkovni list CDR34BP103AFMMAT.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR34
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak M (1%)
natančen opis 10000pF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 10000pF