CDR34BP472BKZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR34BP472BKZPAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR34BP472BKZPAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 4700PF 100V 10% BP 1812
Podatkovni listi: CDR34BP472BKZPAT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR34BP472BKZPAT
Številka dela CDR34BP472BKZPAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 4700PF 100V 10% BP 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 114824 pcs Podatkovni list CDR34BP472BKZPAT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR34
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena CDR34BP472BKZPAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak P (0.1%)
natančen opis 4700pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 4700pF