CDR34BP622AFZMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR34BP622AFZMAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR34BP622AFZMAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 6200PF 50V 1% BP 1812
Podatkovni listi: CDR34BP622AFZMAT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR34BP622AFZMAT
Številka dela CDR34BP622AFZMAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 6200PF 50V 1% BP 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 57169 pcs Podatkovni list CDR34BP622AFZMAT.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR34
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena CDR34BP622AFZMAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak M (1%)
natančen opis 6200pF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 6200pF