CDR34BP752AFUSAB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR34BP752AFUSAB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR34BP752AFUSAB
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 7500PF 50V BP 1812
Podatkovni listi: CDR34BP752AFUSAB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR34BP752AFUSAB
Številka dela CDR34BP752AFUSAB Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 7500PF 50V BP 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4225 pcs Podatkovni list CDR34BP752AFUSAB.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR34
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 7500pF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 7500pF