CDR34BP912AFZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR34BP912AFZPAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR34BP912AFZPAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 9100PF 50V 1% BP 1812
Podatkovni listi: CDR34BP912AFZPAT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR34BP912AFZPAT
Številka dela CDR34BP912AFZPAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 9100PF 50V 1% BP 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 56343 pcs Podatkovni list CDR34BP912AFZPAT.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR34
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena CDR34BP912AFZPAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak P (0.1%)
natančen opis 9100pF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 9100pF