CDR35BP472BJZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR35BP472BJZPAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR35BP472BJZPAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 4700PF 100V 5% BP 1825
Podatkovni listi: CDR35BP472BJZPAT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR35BP472BJZPAT
Številka dela CDR35BP472BJZPAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 4700PF 100V 5% BP 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 70418 pcs Podatkovni list CDR35BP472BJZPAT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR35
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) Druga imena CDR35BP472BJZPAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak P (0.1%)
natančen opis 4700pF ±5% 100V Ceramic Capacitor BP 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 4700pF