CDR35BP752BFZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR35BP752BFZPAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR35BP752BFZPAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 7500PF 100V 1% BP 1825
Podatkovni listi: CDR35BP752BFZPAT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR35BP752BFZPAT
Številka dela CDR35BP752BFZPAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 7500PF 100V 1% BP 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 38814 pcs Podatkovni list CDR35BP752BFZPAT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR35
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) Druga imena CDR35BP752BFZPAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak P (0.1%)
natančen opis 7500pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 7500pF