CDR35BX474AMZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR35BX474AMZPAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR35BX474AMZPAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.47UF 50V 20% BX 1825
Podatkovni listi: CDR35BX474AMZPAT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR35BX474AMZPAT
Številka dela CDR35BX474AMZPAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 0.47UF 50V 20% BX 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 62667 pcs Podatkovni list CDR35BX474AMZPAT.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR35
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) Druga imena CDR35BX474AMZPAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak P (0.1%)
natančen opis 0.47µF ±20% 50V Ceramic Capacitor BX 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 0.47µF