CT-94P-101
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CT-94P-101 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CT-94P-101
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: CT-94P-101.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CT-94P-101
Številka dela CT-94P-101 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4959 pcs Podatkovni list CT-94P-101.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.378" x 0.189" Face x 0.189" H (9.60mm x 4.80mm x 4.80mm)
Serija CT94 Odporen material Cermet
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Druga imena CT94P101
Število obratov 18 Tip montaže Through Hole
natančen opis 100 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment