CWR26HB106KBFC
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CWR26HB106KBFC
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 10UF 10% 15V 2214
Podatkovni listi: CWR26HB106KBFC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
75 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26HB106KBFC
Številka dela CWR26HB106KBFC Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 10UF 10% 15V 2214 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3456 pcs Podatkovni list CWR26HB106KBFC.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Bulk
Paket / primer 2214 (5634 Metric) Druga imena CWR26HB106KBFC-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Koda proizvajalca F Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Lastnosti Military
Stopnja napak B (0.1%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 667 mOhm
natančen opis 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 15V 2214 (5634 Metric) 667 mOhm Zmogljivost 10µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CWR26HB106KBFB\PR
CWR26HB106KBFB\PR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 10UF 10% 15V 2214
Na zalogi: 4453 pcs
Prenesi: CWR26HB106KBFB\PR.pdf
RFQ
CWR26HB106KBFZ\HR
CWR26HB106KBFZ\HR
Na zalogi: 4891 pcs
Prenesi: CWR26HB106KBFZ\HR.pdf
RFQ
CWR26HB106KBFC\HR
CWR26HB106KBFC\HR
Prenesi: CWR26HB106KBFC\HR.pdf
CWR26HB106KBFB\TR
CWR26HB106KBFB\TR
Prenesi: CWR26HB106KBFB\TR.pdf
CWR26HB106KBFA\PR
CWR26HB106KBFA\PR
Prenesi: CWR26HB106KBFA\PR.pdf
CWR26HB106KBFC\PR
CWR26HB106KBFC\PR
Prenesi: CWR26HB106KBFC\PR.pdf
CWR26HB106KBFA\TR
CWR26HB106KBFA\TR
Prenesi: CWR26HB106KBFA\TR.pdf
CWR26HB106KBFC\TR
CWR26HB106KBFC\TR
Prenesi: CWR26HB106KBFC\TR.pdf
CWR26HB106KBFZ\PR
CWR26HB106KBFZ\PR
Prenesi: CWR26HB106KBFZ\PR.pdf
CWR26HB106KBFZ
CWR26HB106KBFZ
Prenesi: CWR26HB106KBFZ.pdf
CWR26HB106KBFB
CWR26HB106KBFB
Prenesi: CWR26HB106KBFB.pdf
CWR26HB106KBFB\HR
CWR26HB106KBFB\HR
Prenesi: CWR26HB106KBFB\HR.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika