CWR26HB107JBHC\PR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CWR26HB107JBHC\PR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 100UF 5% 15V 2915
Podatkovni listi: CWR26HB107JBHC\PR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26HB107JBHC\PR
Številka dela CWR26HB107JBHC\PR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 100UF 5% 15V 2915 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2137 pcs Podatkovni list CWR26HB107JBHC\PR.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Conformal Coated
Toleranca ±5% Velikost / dimenzija 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2915 (7338 Metric) Druga imena CWR26HB107JBHC\PR-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Koda proizvajalca H Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.125" (3.17mm) Lastnosti Military
Stopnja napak B (0.1%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 180 mOhm
natančen opis 100µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 15V 2915 (7338 Metric) 180 mOhm Zmogljivost 100µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CWR26HB107JBHZ
CWR26HB107JBHZ
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 100UF 5% 15V 2915
Na zalogi: 1834 pcs
Prenesi: CWR26HB107JBHZ.pdf
RFQ
CWR26HB107JCHA
CWR26HB107JCHA
Na zalogi: 1490 pcs
Prenesi: CWR26HB107JCHA.pdf
RFQ
CWR26HB107JBHZ\TR
CWR26HB107JBHZ\TR
Prenesi: CWR26HB107JBHZ\TR.pdf
CWR26HB107JBHZ\HR
CWR26HB107JBHZ\HR
Prenesi: CWR26HB107JBHZ\HR.pdf
CWR26HB107JBHZ\PR
CWR26HB107JBHZ\PR
Prenesi: CWR26HB107JBHZ\PR.pdf
CWR26HB107JBHB\HR
CWR26HB107JBHB\HR
Prenesi: CWR26HB107JBHB\HR.pdf
CWR26HB107JBHC
CWR26HB107JBHC
Prenesi: CWR26HB107JBHC.pdf
CWR26HB107JBHB\TR
CWR26HB107JBHB\TR
Prenesi: CWR26HB107JBHB\TR.pdf
CWR26HB107JBHC\TR
CWR26HB107JBHC\TR
Prenesi: CWR26HB107JBHC\TR.pdf
CWR26HB107JBHB
CWR26HB107JBHB
Prenesi: CWR26HB107JBHB.pdf
CWR26HB107JBHC\HR
CWR26HB107JBHC\HR
Prenesi: CWR26HB107JBHC\HR.pdf
CWR26HB107JBHB\PR
CWR26HB107JBHB\PR
Prenesi: CWR26HB107JBHB\PR.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika