CWR26HB107KBHC
pregled izdelka
Številka dela: CWR26HB107KBHC
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 100UF 10% 15V 2915
Podatkovni listi: CWR26HB107KBHC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26HB107KBHC
Številka dela CWR26HB107KBHC Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 100UF 10% 15V 2915 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2952 pcs Podatkovni list CWR26HB107KBHC.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Bulk
Paket / primer 2915 (7338 Metric) Druga imena CWR26HB107KBHC-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Koda proizvajalca H Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.125" (3.17mm) Lastnosti Military
Stopnja napak B (0.1%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 180 mOhm
natančen opis 100µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 15V 2915 (7338 Metric) 180 mOhm Zmogljivost 100µF
Podobni izdelki
CWR26HB107KBHA\PR
CWR26HB107KBHA\PR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 100UF 10% 15V 2915
Na zalogi: 3676 pcs
Prenesi: CWR26HB107KBHA\PR.pdf
RFQ
CWR26HB107KBHC\TR
CWR26HB107KBHC\TR
Na zalogi: 2806 pcs
Prenesi: CWR26HB107KBHC\TR.pdf
RFQ
CWR26HB107KBHC\PR
CWR26HB107KBHC\PR
Prenesi: CWR26HB107KBHC\PR.pdf
CWR26HB107KBHZ
CWR26HB107KBHZ
Prenesi: CWR26HB107KBHZ.pdf
CWR26HB107KBHB\HR
CWR26HB107KBHB\HR
Prenesi: CWR26HB107KBHB\HR.pdf
CWR26HB107KBHB\PR
CWR26HB107KBHB\PR
Prenesi: CWR26HB107KBHB\PR.pdf
CWR26HB107KBHB\TR
CWR26HB107KBHB\TR