CWR26HB226KBGA\PR
pregled izdelka
Številka dela: CWR26HB226KBGA\PR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 22UF 10% 15V 2711
Podatkovni listi: CWR26HB226KBGA\PR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26HB226KBGA\PR
Številka dela CWR26HB226KBGA\PR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 22UF 10% 15V 2711 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4002 pcs Podatkovni list CWR26HB226KBGA\PR.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2711 (6728 Metric) Druga imena CWR26HB226KBGA\PR-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Koda proizvajalca G Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.125" (3.17mm) Lastnosti Military
Stopnja napak B (0.1%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 275 mOhm
natančen opis 22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 15V 2711 (6728 Metric) 275 mOhm Zmogljivost 22µF
Podobni izdelki
CWR26HB226KBGB
CWR26HB226KBGB
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 22UF 10% 15V 2711
Na zalogi: 3718 pcs
Prenesi: CWR26HB226KBGB.pdf
RFQ
CWR26HB226JCGZ\HR
CWR26HB226JCGZ\HR
Opis: CAP TANT 22UF 5% 15V 2711
Na zalogi: 1973 pcs
Prenesi: CWR26HB226JCGZ\HR.pdf
RFQ
CWR26HB226KBGB\TR
CWR26HB226KBGB\TR
Prenesi: CWR26HB226KBGB\TR.pdf
CWR26HB226JCGZ\PR
CWR26HB226JCGZ\PR
Prenesi: CWR26HB226JCGZ\PR.pdf
CWR26HB226KBGA\HR
CWR26HB226KBGA\HR
Prenesi: CWR26HB226KBGA\HR.pdf
CWR26HB226JCGZ\TR
CWR26HB226JCGZ\TR
Prenesi: CWR26HB226JCGZ\TR.pdf
CWR26HB226JCGZ
CWR26HB226JCGZ
Prenesi: CWR26HB226JCGZ.pdf
CWR26HB226KBGA
CWR26HB226KBGA
Prenesi: CWR26HB226KBGA.pdf
CWR26HB226KBGA\TR
CWR26HB226KBGA\TR
Prenesi: CWR26HB226KBGA\TR.pdf
CWR26HB226KBGC
CWR26HB226KBGC
Prenesi: CWR26HB226KBGC.pdf
CWR26HB226KBGB\PR
CWR26HB226KBGB\PR
Prenesi: CWR26HB226KBGB\PR.pdf
CWR26HB226KBGB\HR
CWR26HB226KBGB\HR
Prenesi: CWR26HB226KBGB\HR.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika