CWR26HB226MBGA\PR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CWR26HB226MBGA\PR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 22UF 20% 15V 2711
Podatkovni listi: CWR26HB226MBGA\PR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26HB226MBGA\PR
Številka dela CWR26HB226MBGA\PR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 22UF 20% 15V 2711 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4211 pcs Podatkovni list CWR26HB226MBGA\PR.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2711 (6728 Metric) Druga imena CWR26HB226MBGA\PR-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Koda proizvajalca G Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.125" (3.17mm) Lastnosti Military
Stopnja napak B (0.1%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 275 mOhm
natančen opis 22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 15V 2711 (6728 Metric) 275 mOhm Zmogljivost 22µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CWR26HB226KCGZ\PR
CWR26HB226KCGZ\PR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 22UF 10% 15V 2711
Na zalogi: 2924 pcs
Prenesi: CWR26HB226KCGZ\PR.pdf
RFQ
CWR26HB226KCGZ\TR
CWR26HB226KCGZ\TR
Na zalogi: 3534 pcs
Prenesi: CWR26HB226KCGZ\TR.pdf
RFQ
CWR26HB226KCGZ
CWR26HB226KCGZ
Prenesi: CWR26HB226KCGZ.pdf
CWR26HB226MBGC
CWR26HB226MBGC
Opis: CAP TANT 22UF 20% 15V 2711
Prenesi: CWR26HB226MBGC.pdf
CWR26HB226KCGZ\HR
CWR26HB226KCGZ\HR
Prenesi: CWR26HB226KCGZ\HR.pdf
CWR26HB226MBGA\HR
CWR26HB226MBGA\HR
Prenesi: CWR26HB226MBGA\HR.pdf
CWR26HB226MBGB\PR
CWR26HB226MBGB\PR
Prenesi: CWR26HB226MBGB\PR.pdf
CWR26HB226MBGB
CWR26HB226MBGB
Prenesi: CWR26HB226MBGB.pdf
CWR26HB226MBGA
CWR26HB226MBGA
Prenesi: CWR26HB226MBGA.pdf
CWR26HB226MBGA\TR
CWR26HB226MBGA\TR
Prenesi: CWR26HB226MBGA\TR.pdf
CWR26HB226MBGB\HR
CWR26HB226MBGB\HR
Prenesi: CWR26HB226MBGB\HR.pdf
CWR26HB226MBGB\TR
CWR26HB226MBGB\TR
Prenesi: CWR26HB226MBGB\TR.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika