CWR26HB336MBFC\PR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CWR26HB336MBFC\PR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 33UF 20% 15V 2214
Podatkovni listi: CWR26HB336MBFC\PR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26HB336MBFC\PR
Številka dela CWR26HB336MBFC\PR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 33UF 20% 15V 2214 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3640 pcs Podatkovni list CWR26HB336MBFC\PR.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2214 (5634 Metric) Druga imena CWR26HB336MBFC\PR-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Koda proizvajalca F Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Lastnosti Military
Stopnja napak B (0.1%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 800 mOhm
natančen opis 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 15V 2214 (5634 Metric) 800 mOhm Zmogljivost 33µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CWR26HB336MBFC
CWR26HB336MBFC
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 33UF 20% 15V 2214
Na zalogi: 3136 pcs
Prenesi: CWR26HB336MBFC.pdf
RFQ
CWR26HB336MBFZ\TR
CWR26HB336MBFZ\TR
Na zalogi: 4051 pcs
Prenesi: CWR26HB336MBFZ\TR.pdf
RFQ
CWR26HB336MBFB\TR
CWR26HB336MBFB\TR
Prenesi: CWR26HB336MBFB\TR.pdf
CWR26HB336MBFZ\PR
CWR26HB336MBFZ\PR
Prenesi: CWR26HB336MBFZ\PR.pdf
CWR26HB336MBFB\HR
CWR26HB336MBFB\HR
Prenesi: CWR26HB336MBFB\HR.pdf
CWR26HB336MBFC\TR
CWR26HB336MBFC\TR
Prenesi: CWR26HB336MBFC\TR.pdf
CWR26HB336MBFB
CWR26HB336MBFB
Prenesi: CWR26HB336MBFB.pdf
CWR26HB336MBFZ\HR
CWR26HB336MBFZ\HR
Prenesi: CWR26HB336MBFZ\HR.pdf
CWR26HB336MBFZ
CWR26HB336MBFZ
Prenesi: CWR26HB336MBFZ.pdf
CWR26HB336MCFA
CWR26HB336MCFA
Prenesi: CWR26HB336MCFA.pdf
CWR26HB336MBFC\HR
CWR26HB336MBFC\HR
Prenesi: CWR26HB336MBFC\HR.pdf
CWR26HB336MBFB\PR
CWR26HB336MBFB\PR
Prenesi: CWR26HB336MBFB\PR.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika