CWR26HC106KBFA\PR
pregled izdelka
Številka dela: CWR26HC106KBFA\PR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 10UF 10% 15V 2214
Podatkovni listi: CWR26HC106KBFA\PR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26HC106KBFA\PR
Številka dela CWR26HC106KBFA\PR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 10UF 10% 15V 2214 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4533 pcs Podatkovni list CWR26HC106KBFA\PR.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2214 (5634 Metric) Druga imena CWR26HC106KBFA\PR-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Koda proizvajalca F Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Lastnosti Military
Stopnja napak B (0.1%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 667 mOhm
natančen opis 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 15V 2214 (5634 Metric) 667 mOhm Zmogljivost 10µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CWR26HC106KBFA\TR
CWR26HC106KBFA\TR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 10UF 10% 15V 2214
Na zalogi: 4706 pcs
Prenesi: CWR26HC106KBFA\TR.pdf
RFQ
CWR26HC106KBFB
CWR26HC106KBFB
Na zalogi: 3345 pcs
Prenesi: CWR26HC106KBFB.pdf
RFQ
CWR26HC106JCFZ
CWR26HC106JCFZ
Opis: CAP TANT 10UF 5% 15V 2214
Prenesi: CWR26HC106JCFZ.pdf
CWR26HC106KBFB\TR
CWR26HC106KBFB\TR
Prenesi: CWR26HC106KBFB\TR.pdf
CWR26HC106KBFB\HR
CWR26HC106KBFB\HR
Prenesi: CWR26HC106KBFB\HR.pdf
CWR26HC106JCFZ\PR
CWR26HC106JCFZ\PR