CWR26HC226MBGC\HR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CWR26HC226MBGC\HR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 22UF 20% 15V 2711
Podatkovni listi: CWR26HC226MBGC\HR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26HC226MBGC\HR
Številka dela CWR26HC226MBGC\HR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 22UF 20% 15V 2711 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3807 pcs Podatkovni list CWR26HC226MBGC\HR.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2711 (6728 Metric) Druga imena CWR26HC226MBGC\HR-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Koda proizvajalca G Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.125" (3.17mm) Lastnosti Military
Stopnja napak B (0.1%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 275 mOhm
natančen opis 22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 15V 2711 (6728 Metric) 275 mOhm Zmogljivost 22µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CWR26HC226MBGC\TR
CWR26HC226MBGC\TR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 22UF 20% 15V 2711