CWR26HC336JBFC\HR
pregled izdelka
Številka dela: CWR26HC336JBFC\HR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 33UF 5% 15V 2214
Podatkovni listi: CWR26HC336JBFC\HR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26HC336JBFC\HR
Številka dela CWR26HC336JBFC\HR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 33UF 5% 15V 2214 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2745 pcs Podatkovni list CWR26HC336JBFC\HR.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Conformal Coated
Toleranca ±5% Velikost / dimenzija 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2214 (5634 Metric) Druga imena CWR26HC336JBFC\HR-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Koda proizvajalca F Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Lastnosti Military
Stopnja napak B (0.1%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 800 mOhm
natančen opis 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 15V 2214 (5634 Metric) 800 mOhm Zmogljivost 33µF
Podobni izdelki
CWR26HC336JBFB
CWR26HC336JBFB
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 33UF 5% 15V 2214
Na zalogi: 2357 pcs
Prenesi: CWR26HC336JBFB.pdf
RFQ
CWR26HC336JBFC\TR
CWR26HC336JBFC\TR