CWR26HH106JBFC\PR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CWR26HH106JBFC\PR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 10UF 5% 15V 2214
Podatkovni listi: CWR26HH106JBFC\PR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26HH106JBFC\PR
Številka dela CWR26HH106JBFC\PR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 10UF 5% 15V 2214 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2800 pcs Podatkovni list CWR26HH106JBFC\PR.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Conformal Coated
Toleranca ±5% Velikost / dimenzija 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2214 (5634 Metric) Druga imena CWR26HH106JBFC\PR-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Koda proizvajalca F Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Lastnosti Military
Stopnja napak B (0.1%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 667 mOhm
natančen opis 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 15V 2214 (5634 Metric) 667 mOhm Zmogljivost 10µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CWR26HH106JBFZ\PR
CWR26HH106JBFZ\PR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 10UF 5% 15V 2214
Na zalogi: 2888 pcs
Prenesi: CWR26HH106JBFZ\PR.pdf
RFQ
CWR26HH106JBFZ
CWR26HH106JBFZ
Na zalogi: 2776 pcs
Prenesi: CWR26HH106JBFZ.pdf
RFQ
CWR26HH106JBFZ\TR
CWR26HH106JBFZ\TR
Prenesi: CWR26HH106JBFZ\TR.pdf
CWR26HH106JBFB\TR
CWR26HH106JBFB\TR
Prenesi: CWR26HH106JBFB\TR.pdf
CWR26HH106JBFC\HR
CWR26HH106JBFC\HR
Prenesi: CWR26HH106JBFC\HR.pdf
CWR26HH106JBFB
CWR26HH106JBFB
Prenesi: CWR26HH106JBFB.pdf
CWR26HH106JBFZ\HR
CWR26HH106JBFZ\HR
Prenesi: CWR26HH106JBFZ\HR.pdf
CWR26HH106JBFC\TR
CWR26HH106JBFC\TR
Prenesi: CWR26HH106JBFC\TR.pdf
CWR26HH106JBFB\PR
CWR26HH106JBFB\PR
Prenesi: CWR26HH106JBFB\PR.pdf
CWR26HH106JBFB\HR
CWR26HH106JBFB\HR
Prenesi: CWR26HH106JBFB\HR.pdf
CWR26HH106JBFC
CWR26HH106JBFC
Prenesi: CWR26HH106JBFC.pdf
CWR26HH106JCFA
CWR26HH106JCFA
Prenesi: CWR26HH106JCFA.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika