CWR26HH226JCGA\PR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CWR26HH226JCGA\PR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 22UF 5% 15V 2711
Podatkovni listi: CWR26HH226JCGA\PR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26HH226JCGA\PR
Številka dela CWR26HH226JCGA\PR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 22UF 5% 15V 2711 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2385 pcs Podatkovni list CWR26HH226JCGA\PR.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Conformal Coated
Toleranca ±5% Velikost / dimenzija 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2711 (6728 Metric) Druga imena CWR26HH226JCGA\PR-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Koda proizvajalca G Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.125" (3.17mm) Lastnosti Military
Stopnja napak C (0.01%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 275 mOhm
natančen opis 22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 15V 2711 (6728 Metric) 275 mOhm Zmogljivost 22µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CWR26HH226JCGB\TR
CWR26HH226JCGB\TR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 22UF 5% 15V 2711
Na zalogi: 2212 pcs
Prenesi: CWR26HH226JCGB\TR.pdf
RFQ
CWR26HH226JCGC
CWR26HH226JCGC
Na zalogi: 1613 pcs
Prenesi: CWR26HH226JCGC.pdf
RFQ
CWR26HH226JCGA\TR
CWR26HH226JCGA\TR
Prenesi: CWR26HH226JCGA\TR.pdf
CWR26HH226JBGZ\TR
CWR26HH226JBGZ\TR
Prenesi: CWR26HH226JBGZ\TR.pdf
CWR26HH226JBGZ
CWR26HH226JBGZ
Prenesi: CWR26HH226JBGZ.pdf
CWR26HH226JCGB\PR
CWR26HH226JCGB\PR
Prenesi: CWR26HH226JCGB\PR.pdf
CWR26HH226JCGA
CWR26HH226JCGA
Prenesi: CWR26HH226JCGA.pdf
CWR26HH226JBGZ\HR
CWR26HH226JBGZ\HR
Prenesi: CWR26HH226JBGZ\HR.pdf
CWR26HH226JCGB\HR
CWR26HH226JCGB\HR
Prenesi: CWR26HH226JCGB\HR.pdf
CWR26HH226JCGA\HR
CWR26HH226JCGA\HR
Prenesi: CWR26HH226JCGA\HR.pdf
CWR26HH226JCGB
CWR26HH226JCGB