CWR26HK336KCFA\PR
pregled izdelka
Številka dela: CWR26HK336KCFA\PR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 33UF 10% 15V 2214
Podatkovni listi: CWR26HK336KCFA\PR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26HK336KCFA\PR
Številka dela CWR26HK336KCFA\PR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 33UF 10% 15V 2214 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2906 pcs Podatkovni list CWR26HK336KCFA\PR.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2214 (5634 Metric) Druga imena CWR26HK336KCFA\PR-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 49 Weeks
Koda proizvajalca F Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Lastnosti Military
Stopnja napak C (0.01%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 800 mOhm
natančen opis 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 15V 2214 (5634 Metric) 800 mOhm Zmogljivost 33µF
Podobni izdelki
CWR26HK336KCFA
CWR26HK336KCFA
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 33UF 10% 15V 2214
Na zalogi: 2413 pcs
Prenesi: CWR26HK336KCFA.pdf
RFQ
CWR26HK336KCFB\HR
CWR26HK336KCFB\HR
Na zalogi: 2534 pcs
Prenesi: CWR26HK336KCFB\HR.pdf
RFQ
CWR26HK336KBFZ
CWR26HK336KBFZ
Prenesi: CWR26HK336KBFZ.pdf
CWR26HK336KCFB\PR
CWR26HK336KCFB\PR
Prenesi: CWR26HK336KCFB\PR.pdf
CWR26HK336KBFZ\TR
CWR26HK336KBFZ\TR
Prenesi: CWR26HK336KBFZ\TR.pdf
CWR26HK336KCFB
CWR26HK336KCFB
Prenesi: CWR26HK336KCFB.pdf
CWR26HK336KBFZ\PR
CWR26HK336KBFZ\PR
Prenesi: CWR26HK336KBFZ\PR.pdf
CWR26HK336KBFZ\HR
CWR26HK336KBFZ\HR
Prenesi: CWR26HK336KBFZ\HR.pdf
CWR26HK336KCFB\TR
CWR26HK336KCFB\TR
Prenesi: CWR26HK336KCFB\TR.pdf
CWR26HK336KCFA\TR
CWR26HK336KCFA\TR
Prenesi: CWR26HK336KCFA\TR.pdf
CWR26HK336KCFA\HR
CWR26HK336KCFA\HR
Prenesi: CWR26HK336KCFA\HR.pdf
CWR26HK336KCFC
CWR26HK336KCFC
Prenesi: CWR26HK336KCFC.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika