CWR26KB106JCGC\HR
pregled izdelka
Številka dela: CWR26KB106JCGC\HR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 10UF 5% 25V 2711
Podatkovni listi: CWR26KB106JCGC\HR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26KB106JCGC\HR
Številka dela CWR26KB106JCGC\HR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 10UF 5% 25V 2711 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1758 pcs Podatkovni list CWR26KB106JCGC\HR.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Conformal Coated
Toleranca ±5% Velikost / dimenzija 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2711 (6728 Metric) Druga imena CWR26KB106JCGC\HR-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Koda proizvajalca G Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.125" (3.17mm) Lastnosti Military
Stopnja napak C (0.01%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 350 mOhm
natančen opis 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V 2711 (6728 Metric) 350 mOhm Zmogljivost 10µF
Podobni izdelki
CWR26KB106JCGB
CWR26KB106JCGB
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 10UF 5% 25V 2711
Na zalogi: 1863 pcs
Prenesi: CWR26KB106JCGB.pdf
RFQ
CWR26KB106JCGZ
CWR26KB106JCGZ
Na zalogi: 1820 pcs
Prenesi: CWR26KB106JCGZ.pdf
RFQ
CWR26KB106JCGZ\HR
CWR26KB106JCGZ\HR
Prenesi: CWR26KB106JCGZ\HR.pdf
CWR26KB106JCGZ\TR
CWR26KB106JCGZ\TR
Prenesi: CWR26KB106JCGZ\TR.pdf
CWR26KB106JCGC\TR
CWR26KB106JCGC\TR
Prenesi: CWR26KB106JCGC\TR.pdf
CWR26KB106JCGB\PR
CWR26KB106JCGB\PR
Prenesi: CWR26KB106JCGB\PR.pdf
CWR26KB106JCGB\HR
CWR26KB106JCGB\HR
Prenesi: CWR26KB106JCGB\HR.pdf
CWR26KB106JCGZ\PR
CWR26KB106JCGZ\PR
Prenesi: CWR26KB106JCGZ\PR.pdf
CWR26KB106JCGC
CWR26KB106JCGC
Prenesi: CWR26KB106JCGC.pdf
CWR26KB106JCGB\TR
CWR26KB106JCGB\TR
Prenesi: CWR26KB106JCGB\TR.pdf
CWR26KB106JCGC\PR
CWR26KB106JCGC\PR
Prenesi: CWR26KB106JCGC\PR.pdf
CWR26KB106JCGA\TR
CWR26KB106JCGA\TR
Prenesi: CWR26KB106JCGA\TR.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika