CWR26KC106KBGA
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CWR26KC106KBGA
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 10UF 10% 25V 2711
Podatkovni listi: CWR26KC106KBGA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26KC106KBGA
Številka dela CWR26KC106KBGA Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 10UF 10% 25V 2711 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3527 pcs Podatkovni list CWR26KC106KBGA.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Bulk
Paket / primer 2711 (6728 Metric) Druga imena CWR26KC106KBGA-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Koda proizvajalca G Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.125" (3.17mm) Lastnosti Military
Stopnja napak B (0.1%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 350 mOhm
natančen opis 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V 2711 (6728 Metric) 350 mOhm Zmogljivost 10µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CWR26KC106JCGC\PR
CWR26KC106JCGC\PR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 10UF 5% 25V 2711
Na zalogi: 2233 pcs
Prenesi: CWR26KC106JCGC\PR.pdf
RFQ
CWR26KC106JCGC\TR
CWR26KC106JCGC\TR
Na zalogi: 1773 pcs
Prenesi: CWR26KC106JCGC\TR.pdf
RFQ
CWR26KC106JCGZ\HR
CWR26KC106JCGZ\HR
Prenesi: CWR26KC106JCGZ\HR.pdf
CWR26KC106JCGZ
CWR26KC106JCGZ
Prenesi: CWR26KC106JCGZ.pdf
CWR26KC106JCGZ\PR
CWR26KC106JCGZ\PR
Prenesi: CWR26KC106JCGZ\PR.pdf
CWR26KC106KBGA\PR
CWR26KC106KBGA\PR
Opis: CAP TANT 10UF 10% 25V 2711
Prenesi: CWR26KC106KBGA\PR.pdf
CWR26KC106KBGA\HR
CWR26KC106KBGA\HR
Prenesi: CWR26KC106KBGA\HR.pdf
CWR26KC106JCGZ\TR
CWR26KC106JCGZ\TR
Prenesi: CWR26KC106JCGZ\TR.pdf
CWR26KC106KBGA\TR
CWR26KC106KBGA\TR
Prenesi: CWR26KC106KBGA\TR.pdf
CWR26KC106KBGB\PR
CWR26KC106KBGB\PR
Prenesi: CWR26KC106KBGB\PR.pdf
CWR26KC106KBGB\HR
CWR26KC106KBGB\HR
Prenesi: CWR26KC106KBGB\HR.pdf
CWR26KC106KBGB
CWR26KC106KBGB
Prenesi: CWR26KC106KBGB.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika