CWR26KC106MBGA
pregled izdelka
Številka dela: CWR26KC106MBGA
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 10UF 20% 25V 2711
Podatkovni listi: CWR26KC106MBGA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26KC106MBGA
Številka dela CWR26KC106MBGA Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 10UF 20% 25V 2711 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3438 pcs Podatkovni list CWR26KC106MBGA.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Bulk
Paket / primer 2711 (6728 Metric) Druga imena CWR26KC106MBGA-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Koda proizvajalca G Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.125" (3.17mm) Lastnosti Military
Stopnja napak B (0.1%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 350 mOhm
natančen opis 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V 2711 (6728 Metric) 350 mOhm Zmogljivost 10µF
Podobni izdelki
CWR26KC106MBGA\TR
CWR26KC106MBGA\TR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 10UF 20% 25V 2711
Na zalogi: 5466 pcs
Prenesi: CWR26KC106MBGA\TR.pdf
RFQ
CWR26KC106KCGZ\HR
CWR26KC106KCGZ\HR
Opis: CAP TANT 10UF 10% 25V 2711
Na zalogi: 3289 pcs
Prenesi: CWR26KC106KCGZ\HR.pdf
RFQ
CWR26KC106KCGZ
CWR26KC106KCGZ
Prenesi: CWR26KC106KCGZ.pdf
CWR26KC106KCGZ\PR
CWR26KC106KCGZ\PR
Prenesi: CWR26KC106KCGZ\PR.pdf
CWR26KC106MBGA\PR
CWR26KC106MBGA\PR
Prenesi: CWR26KC106MBGA\PR.pdf
CWR26KC106MBGB\HR
CWR26KC106MBGB\HR