CWR26MB106JBHZ
pregled izdelka
Številka dela: CWR26MB106JBHZ
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 10UF 5% 35V 2915
Podatkovni listi: CWR26MB106JBHZ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26MB106JBHZ
Številka dela CWR26MB106JBHZ Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 10UF 5% 35V 2915 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1830 pcs Podatkovni list CWR26MB106JBHZ.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Conformal Coated
Toleranca ±5% Velikost / dimenzija 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Bulk
Paket / primer 2915 (7338 Metric) Druga imena CWR26MB106JBHZ-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Koda proizvajalca H Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.125" (3.17mm) Lastnosti Military
Stopnja napak B (0.1%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 500 mOhm
natančen opis 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V 2915 (7338 Metric) 500 mOhm Zmogljivost 10µF