CWR26MB106MBHZ\PR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CWR26MB106MBHZ\PR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 10UF 20% 35V 2915
Podatkovni listi: CWR26MB106MBHZ\PR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26MB106MBHZ\PR
Številka dela CWR26MB106MBHZ\PR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 10UF 20% 35V 2915 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3070 pcs Podatkovni list CWR26MB106MBHZ\PR.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2915 (7338 Metric) Druga imena CWR26MB106MBHZ\PR-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Koda proizvajalca H Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.125" (3.17mm) Lastnosti Military
Stopnja napak B (0.1%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 500 mOhm
natančen opis 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V 2915 (7338 Metric) 500 mOhm Zmogljivost 10µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CWR26MB106MCHB
CWR26MB106MCHB
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 10UF 20% 35V 2915
Na zalogi: 2181 pcs
Prenesi: CWR26MB106MCHB.pdf
RFQ
CWR26MB106MBHC
CWR26MB106MBHC
Na zalogi: 2636 pcs
Prenesi: CWR26MB106MBHC.pdf
RFQ
CWR26MB106MBHZ
CWR26MB106MBHZ
Prenesi: CWR26MB106MBHZ.pdf
CWR26MB106MBHZ\TR
CWR26MB106MBHZ\TR
Prenesi: CWR26MB106MBHZ\TR.pdf
CWR26MB106MBHZ\HR
CWR26MB106MBHZ\HR
Prenesi: CWR26MB106MBHZ\HR.pdf
CWR26MB106MCHA\PR
CWR26MB106MCHA\PR
Prenesi: CWR26MB106MCHA\PR.pdf
CWR26MB106MCHA
CWR26MB106MCHA
Prenesi: CWR26MB106MCHA.pdf
CWR26MB106MBHC\HR
CWR26MB106MBHC\HR
Prenesi: CWR26MB106MBHC\HR.pdf
CWR26MB106MBHC\TR
CWR26MB106MBHC\TR
Prenesi: CWR26MB106MBHC\TR.pdf
CWR26MB106MCHA\HR
CWR26MB106MCHA\HR
Prenesi: CWR26MB106MCHA\HR.pdf
CWR26MB106MBHC\PR
CWR26MB106MBHC\PR