CWR26MK106MCHA\PR
pregled izdelka
Številka dela: CWR26MK106MCHA\PR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 10UF 20% 35V 2915
Podatkovni listi: CWR26MK106MCHA\PR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26MK106MCHA\PR
Številka dela CWR26MK106MCHA\PR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 10UF 20% 35V 2915 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2791 pcs Podatkovni list CWR26MK106MCHA\PR.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2915 (7338 Metric) Druga imena CWR26MK106MCHA\PR-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Koda proizvajalca H Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.125" (3.17mm) Lastnosti Military
Stopnja napak C (0.01%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 500 mOhm
natančen opis 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V 2915 (7338 Metric) 500 mOhm Zmogljivost 10µF
Podobni izdelki
CWR26MK106MCHA
CWR26MK106MCHA
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 10UF 20% 35V 2915
Na zalogi: 2190 pcs
Prenesi: CWR26MK106MCHA.pdf
RFQ
CWR26MK106MCHB\PR
CWR26MK106MCHB\PR
Na zalogi: 2214 pcs
Prenesi: CWR26MK106MCHB\PR.pdf
RFQ
CWR26MK106MCHB
CWR26MK106MCHB
Prenesi: CWR26MK106MCHB.pdf
CWR26MK106MBHZ
CWR26MK106MBHZ
Prenesi: CWR26MK106MBHZ.pdf
CWR26MK106MCHB\HR
CWR26MK106MCHB\HR
Prenesi: CWR26MK106MCHB\HR.pdf
CWR26MK106MBHZ\PR
CWR26MK106MBHZ\PR
Prenesi: CWR26MK106MBHZ\PR.pdf
CWR26MK106MCHA\HR
CWR26MK106MCHA\HR
Prenesi: CWR26MK106MCHA\HR.pdf
CWR26MK106MCHC
CWR26MK106MCHC
Prenesi: CWR26MK106MCHC.pdf
CWR26MK106MCHA\TR
CWR26MK106MCHA\TR
Prenesi: CWR26MK106MCHA\TR.pdf
CWR26MK106MBHZ\HR
CWR26MK106MBHZ\HR
Prenesi: CWR26MK106MBHZ\HR.pdf
CWR26MK106MBHZ\TR
CWR26MK106MBHZ\TR