D180G25C0GL65J5R
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
D180G25C0GL65J5R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D180G25C0GL65J5R
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 18PF 500V C0G/NP0 RADIAL
Podatkovni listi: 1.D180G25C0GL65J5R.pdf2.D180G25C0GL65J5R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D180G25C0GL65J5R
Številka dela D180G25C0GL65J5R Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 18PF 500V C0G/NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4191 pcs Podatkovni list 1.D180G25C0GL65J5R.pdf2.D180G25C0GL65J5R.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.256" Dia (6.50mm) Serija D
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 18pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc Zmogljivost 18pF