D182Z20Z5UH6TL2R
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
D182Z20Z5UH6TL2R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D182Z20Z5UH6TL2R
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1800PF 100V Z5U RADIAL
Podatkovni listi: 1.D182Z20Z5UH6TL2R.pdf2.D182Z20Z5UH6TL2R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D182Z20Z5UH6TL2R
Številka dela D182Z20Z5UH6TL2R Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1800PF 100V Z5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1779718 pcs Podatkovni list 1.D182Z20Z5UH6TL2R.pdf2.D182Z20Z5UH6TL2R.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija D
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1800pF -20%, +80% 100V Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc
Zmogljivost 1800pF Aplikacije General Purpose