D2TO020C200R0FRE3
pregled izdelka
Številka dela: D2TO020C200R0FRE3
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES SMD 200 OHM 1% 20W TO263
Podatkovni listi: D2TO020C200R0FRE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D2TO020C200R0FRE3
Številka dela D2TO020C200R0FRE3 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES SMD 200 OHM 1% 20W TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15623 pcs Podatkovni list D2TO020C200R0FRE3.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-263 (D²Pak) Velikost / dimenzija 0.398" L x 0.346" W (10.10mm x 8.80mm)
Serija D2TO20 Odpornost 200 Ohms
Moč (Watts) 20W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.189" (4.80mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 200 Ohms ±1% 20W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film