D390J20SL0L6UJ5R
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
D390J20SL0L6UJ5R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D390J20SL0L6UJ5R
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 39PF 500V SL RADIAL
Podatkovni listi: 1.D390J20SL0L6UJ5R.pdf2.D390J20SL0L6UJ5R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D390J20SL0L6UJ5R
Številka dela D390J20SL0L6UJ5R Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 39PF 500V SL RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1422311 pcs Podatkovni list 1.D390J20SL0L6UJ5R.pdf2.D390J20SL0L6UJ5R.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient SL
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija D
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 39pF ±5% 500V Ceramic Capacitor SL Radial, Disc
Zmogljivost 39pF Aplikacije General Purpose