F17733332002
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F17733332002
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.033UF 630VDC AXIAL
Podatkovni listi: F17733332002.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F17733332002
Številka dela F17733332002 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.033UF 630VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 100179 pcs Podatkovni list F17733332002.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 253V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.236" Dia x 0.748" L (6.00mm x 19.00mm) Serija F1773
Ocene X2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 17733332002
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.033µF Film Capacitor 253V 630V Polyester, Metallized Axial
Zmogljivost 0.033µF Aplikacije EMI, RFI Suppression