F1778310M3DBB0
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F1778310M3DBB0
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 10000PF 20% 630VDC RAD
Podatkovni listi: F1778310M3DBB0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F1778310M3DBB0
Številka dela F1778310M3DBB0 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 10000PF 20% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 185128 pcs Podatkovni list F1778310M3DBB0.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 310V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.157" W (12.50mm x 4.00mm) Serija F1778X2
Ocene X2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 1778310M3DBB0
delovna temperatura -55°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 10000pF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 10000pF Aplikacije EMI, RFI Suppression