FS-005CBER5000JE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
FS-005CBER5000JE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FS-005CBER5000JE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 0.5 OHM 7W 5% WW RAD
Podatkovni listi: FS-005CBER5000JE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FS-005CBER5000JE
Številka dela FS-005CBER5000JE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 0.5 OHM 7W 5% WW RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30891 pcs Podatkovni list FS-005CBER5000JE.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" Dia x 1.000" L (7.94mm x 25.40mm)
Serija FS Odpornost 500 mOhms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena FS-005CBER5000JE-ND
FS-5-.5
FS-5-.5-ND
FS5-.5
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.600" (15.24mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 500 mOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Wirewound Sestava Wirewound