FVE030020E5R00KE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
FVE030020E5R00KE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FVE030020E5R00KE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES CHAS MNT 5 OHM 10% 300W
Podatkovni listi: FVE030020E5R00KE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FVE030020E5R00KE
Številka dela FVE030020E5R00KE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES CHAS MNT 5 OHM 10% 300W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7180 pcs Podatkovni list FVE030020E5R00KE.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm) Serija FVE
Odpornost 5 Ohms Moč (Watts) 300W