GA0402A2R2CXAAP31G
pregled izdelka
Številka dela: GA0402A2R2CXAAP31G
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 2.2PF 50V C0G/NP0 0402
Podatkovni listi: GA0402A2R2CXAAP31G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GA0402A2R2CXAAP31G
Številka dela GA0402A2R2CXAAP31G Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 2.2PF 50V C0G/NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1966274 pcs Podatkovni list GA0402A2R2CXAAP31G.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.024" (0.60mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija GA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2.2pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 2.2pF